Humbi 50 kile, këngëtarja Linda Halimi tregon se ka 10 vite që nuk ha një ushqim: Duhet ta bëja

Linda Halimi është një nga këngëtaret që është vlerësuar shumë për zërin e fuqishëm që posedon.Por përveç kësaj ajo është komentuar pafund në mediat rozë për humbjen dr astike të kilogramvë të tepërt.

Prej një kohe shumë të gjatë Linda ushtroht në palestër si dhe mban një regjim ushqimor shumë të rreptë. Së fundmi, përmes një postimi Linda ka zbuluar se ka plot 10 vite që nuk ka ngrënë mish.

“Jam shumë më e rëndë në peshë kohët e fundit, gjithashtu fillova të shtoja disa mish gjel deti në shujtat e mia (nuk kam ngrënë mish për një dekadë) qëllimi im ishte të shtoja peshë dhe masë muskulore dhe mendoj se jam gati aty apo jo? Padyshim që ndihem sikur po më pël casin të pasm et, A duhet të hyj drejtpërdrejt nesër për të treguar të gjitha gjërat që bëj? “, ka shkruar Halimi në Instagram.

error: Alert: Content is protected !!