Tragjj edi E Madhe! U Infektuan Me C0VID-19 Burri Dhe Gruaja. Te Dyt Vdiqen Femijet E Vegjel I Lane Jetim.

Tragjjedi e madhe! U infektuan me C0VID-19 burri dhe gruaja. Te dyt vdiqen femijet e vegjel i lane jetim.

Një tr agj edi ka ndodhur në një familje në Korçë, ku kanë humbur jetën një çift bashkëshortësh për shkak të Covid-19.Bëhet me dije se çifti ka humbur jetën mbrëmjen e djeshme. Ata prej më shumë se dy javësh ishin të prekur nga Covid-19 dhe se prej disa ditësh ishin futur në i ntu bim në spitalin e Korçës, pasi gjendje e tyre shëndetësore ishte përkeqësuar.

Kujtojmë që situata në vendin tonë është e rënduar dhe prej disa ditësh janë shënuar shifra rekord vik ti m ash dhe të infektuarish.

error: Alert: Content is protected !!