Ngushellime!! Shoferi I Dehur Ia M.Byti Tre Fëmijët,Veprimi I Nënës Ka Mahnitur Të Gjithë

Ngushellime!! Shoferi i dehur ia m.byti tre fëmijët,veprimi i nënës ka mahnitur të gjithë

Një ngjarje shokuese ka ndodhur në Australi.

Një nënë që mbeti pa tre fëmijët kur një shofer i dehur i goditi me veturë për v.dekje, thotë se ia falë pasi që “engjëjt” i kanë folur dhe treguar se ata tashmë janë mirë.

Leila Geagea Adbala ka humbur vajzat Angelina, 13-vjeçe dhe Siena, 9, si dhe djalin Anthony, kur në Oatlands në pjesën perëndimore të Sydney në Australi u god.itën nga një veturë, transmeton Telegrafi.

Përveç tre fëmijëve të saj, jetën e hu.mbi edhe një familjare e tyre 11-vjeçe, Veronica Sakr, derisa edhe tre fëmijë tjerë janë lënduar dhe gjenden në spi.tal për tretman.

Kjo nënë e guximshme është rikthyer në vendin e ngjarjes ku në shoqërimin e familjarëve dhe miqve bëri lutjet, dhe më pas lexoi letrat e shumta të qytetarëve që i kanë shprehur ngushëllime për humbjen e madhe.

error: Alert: Content is protected !!