LAJMI I FUNDIT/ Përsëri Tërmet Trondit GOSTIVARIN, I treti me rradhe Sot… Ja Detajet…

LAJMI I FUNDIT NE GOSTIVAR/ Rreth orës 15:25 një Tërmet tjetër tronditi qytetin e Gostivarit dhe rrethinën ne Pollog…

Tërmeti ishte me fuqi më të ulët se ai i mëngjesit 5 ballësh por sërish pati lëkundje të shtëpive dhe u ndje nga njerezit.

Sot Gostivari eshte goditur te pakten 3 here nga lekundje te forta te cilat jane ndjere… I pari ishte rreth ores 5 te mengjes, pastaj i dyti rreth ores 9 te mengjesit.

Ky ishte tërmeti i tretë sot, Për detaje të tjera do ju njoftojmë në vazhdim sapo te kemi më shumë të dhëna…

error: Alert: Content is protected !!