ERA ISTREFI Ja Si Duket Kur Ishte Maturante Ne Shkolle Te Mesme!-Ajo Thot Se Ska Operacione

ERA ISTREFI ja si duket kur ishte maturante ne shkolle te mesme!-Ajo thot se ska operacione

Ne rrjete sociale po qarkullon nje foto e kengetares era istefi kur ka qene ne. shkolle te mesme , dhe po bejne shaka duke i komentuar dhe duke then e” edhe ti mund te jesh e bkur vetem nuk ke para” Bukuria tani me eshte tek paraja , ke para je e bukur ,ske para do mbetesh ashtu siq je! Era Istrefi ka kryer qindra operacione deri sa erdhi te rezultati qe e shohim sot!

error: Alert: Content is protected !!