Urime! Lajm i mirë për pensionistët dhe ata që marrin pagë sociaale

Ministria e Financave përmes një njoftimi bën të ditur se sot ka bërë ekzekutimin e pagesave për muajin prill të skemave sociaale dhe pensioneve.

Për nder të festës së Kurban Bajramit, ekzekutimi i pagesave është bërë disa ditë më herët nga
ekz’ekutimi i rregullt.
Me këtë rast, ministri i Financave Bedri Hamza të gjithë qytetarëve të Republikës së Kosovës u uron Kurban Bajramin duke iu dëshiruar shëndet, mbarësi dhe gjithë të mirat.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!