“Mu bëfshin h.elm për fëmijët nëse kam vj.e.dhur qoftë edhe 1 lek”. Del e verteta sh.o.kuese për Kryemadhin dhe Metën

Kandidati për deputet i Nismës Thurje, Endi Shabani ka dalë pak më parë me një status tejet ironik lidhur me kryetaren e LSI, Monika Kryemadhi dhe Presidentin Ilir Meta.

Shabani iu referohet deklaratave të Kryemadhit dhe Metës, për fëmijët e tyre, dhe iu njerëzve duke thënë se si mund ata të mendojnë për fëmijët e shqiptarëve.

Postimi i Endri Shabanit:

Monika: Mu bëfshin h e lm për fëmijët nëse kam vj e dhur qoftë edhe 1 lek.

Iliri: Fëmijët e mi të shu hen si Adem Jashari. Nuk pyes për ta.

Këta nuk pyesin për fëmijet e vet, dhe ti mendon se do mendojnë për fëmijët e tu?!

error: Alert: Content is protected !!