Të gjithë jemirritur me këngët e saj, Irma Libohova ka ditelindjen, Ja sa vjec bën

Tani Irma Libohova vazhdontë mbetet një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Sot ajo feston ditëlindjen, por
e gjeni dot sa vjeç mbush?

Ky 14 Prill shënon 62 vjetorin e këngëtares. Për Irmën duket sikur vitet kanë ndalur sepse nuk e tregon aspak moshën që ka.

Ajo ka marrë urime të shumta nga njerëzit e zemrës në ditën e saj të veçantë dhe disa prej tyre i ka ripostuar në rrjete sociale. /LAJME

error: Alert: Content is protected !!