Nëse e keni këtë vize në dorë, atëherë ju jeni vërtet me fat!A eshte e vertete kjo gje?


Te kesh nje vize te tille ne dore nuk do te thote asgje.Njerezit i pelqen supersticoni por kjo nuk eshte asgje e vertete thjeshte fantazi per te trazuar mendimet e njerezve.Dhe fati i njeriut nuk varet nga vizat qe ka ne trupin e tij.

Vizat ne duar jane normale ashtu si cmund te kete cdo pjese e trupit tuaj dhe nuk do te thone asgje per te ardhmen. Askush nuk e di te ardhmen dhe se cfare do ndodhe ne te ardhmen astrologjia apo falli jane thjeshte mashtrime dhe asgje nuk eshte e vertete. Jane trillime nga njerez me probleme qe duan te fitojne ndonje leke kur bejne gjera te tilla. Ndaj te nesermen e di vetem Zoti ai qe krijoi gjithkca dhe askush tjeter. Ndaj rrini te qete dhe mos i besoni gjera te tilla.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!