Pas Tiranës, ky është qyteti i dytë ku do të nisë vaksinimi kundër Covid-19 në Shqipëri

Disa çaste më parë, është bërë me dije se Vlora do të jetë qyteti i dytë ku do nisë vaksinimi kundër Covid-19.

Ndërkohë, burime nga bluzat e bardha në Vlorë kanë thënë se po shihet mundësia e dy ambienteve, i pari është holli i stadiumit të futbollit Flamurtari dhe një tjetër ambient është ai i palestrës së basketbollit. Shty pe r3k 1am3n më poshtë për të lexuar lajmin e plotë:

Gjithashtu sipas burimeve vaksinimi në qytetin e Vlorës do të nisë të shtunën, ndërsa të parët që do të vaksinohen janë bluzat e bardha, por nuk dihet ende numri i dozave që do vijnë në Vlorë.

error: Alert: Content is protected !!