Ndërron jetë një 24 vjeçar, zbulohet se ishte djali i…

Mediat e huaja kane raportuart se ka nderruar jete djali i supermodeles amerikane, Stephanie Seymour dhe biznesmenit miliarder, Peter Brant.

24 vjecari humbi jetën nga mbidoza, pas një be teje të gjatë me va rësinë nga dr oga. I riu v.diq vetëm disa ditë para se të rikthehej në qendrën e reh abilitimit.

“Ai jetoi 24 vite të jetës së tij, por ne kurrë nuk do të kemi mundësinë që të shohim se sa shumë Harry mund të kishte bërë,”- tha familja e tij në një deklaratë.

Harry ishte djali i supermodeles 52-vjeçare Seymour dhe miliarderit 73 vjeç. Çifti ka edhe dy fëmijë të tjerë, djalin Peter II, 27-vjeç, dhe vajzën Lilly Margaret, 16-vjeç.

Harry së bashku me vëllain e tij të madh, Peter II krijuan një linjë unis*x make-up për kompaninë kozmetikën MAC.

error: Alert: Content is protected !!