Kjo eshte perberja natyrale me limon qe do te ndaloj dhi/mbjen e kokes ne vetem pak minuta, ja si ta pregatisni

Një nga dhi mbjet më të zakonshme që provojnë qeniet njerëzore është dhi mbja e kokës.

Në këtë artikull ne do t’ju tregojmë një alternativë natyrale që do t’i japë fund dhi mbjeve tuaja.

Kjo është një pije të cilën e rekomandojnë shumë ekspertë në fushën e shëndetit. Doni ta dini për çfarë bëhet fjalë?
Përbërësit:

½ lugë gjelle kripë

2 feta limon

1 filxhan me ujë

Përgatitja dhe përdorimi:

Në një gotë me ujë shtoni lëngun e limonit dhe kripën. Trazojini mirë. Kjo pije duhet të konsumohet menjëherë.

Do të shihni se pak nga pak dhi mbja e tme rrshme e kokës do të largohet dhe permirsimi do te vihet re ndjeshem nese do te zgjidhni qe te perdorni kete kure natyrale.