Lajm i Fundit/ Akѕѕident me раѕojë v/dekjen e një personi, sapo ndodhi…

Një ngjarje t ragjike ka tr onditur sot vendin. Bëhet me dije se një person ka humbur jetën pas një ak identi në a ksin rrugor Fushë Krujë-Kamëz.

Bëhet fjalë për të ndjerin Emri Cani, i cili ka qenë duke udhëtuar i vetëm në makinën e tij tip Benz kur ka humbur kontrollin dhe është përplasur me një kolonë betoni në vendin e quajtur ‘Ura e Tapizës’.
Për pasojë, 43 vjeçari fatkeqësisht ka humbur jetën. Policia dhe grupi he timor janë nisur drejt vendngjarjes për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:
Krujë/Informacion paraprak
Më datë 15.10.2021, rreth orës 05:17, në aksin rrugor Ura e Tapizës-Fushë Krujë, një mjet me drejtues shtetasin E. C., 43 vjeç, banues në Kamëz, ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga, e për pasojë ka ndërruar jetë.
Grupi he timor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ak sidentit.
HAPE REK LAM DHE SHIKO VIDJON